Development/June2012: Difference between revisions

Line 63: Line 63:
<br>[http://asiancanadianwiki.org/wiki/Meeting_August_13,_2012 Meeting August 12 2012]
<br>[http://asiancanadianwiki.org/wiki/Meeting_August_13,_2012 Meeting August 12 2012]
<br>[http://asiancanadianwiki.org/wiki/Meeting_August_16,_2012 Meeting August 16 2012]
<br>[http://asiancanadianwiki.org/wiki/Meeting_August_16,_2012 Meeting August 16 2012]
<br>[http://asiancanadianwiki.org/wiki/Meeting_August_20,_2012 Meeting August 20 2012]


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|-
! Upcoming Meetings !! ||
! Upcoming Meetings !! ||
|-
| Monday August 20 2012, 6pm EST ||
|-
|-
| Monday August 27 2012, 6pm EST ||
| Monday August 27 2012, 6pm EST ||
|-  
|-  
| Monday September 3 2012, 6pm EST ||
| Monday September 3 2012, 6pm EST ||
|-
| Monday September 17 2012, 6pm EST ||
|}
|}


[[Category:Development]]
[[Category:Development]]
1,276

edits